Serwis przeszedł mały lifting i zamierzam częściej wzbogacać go o nowe treści. Nadszedł czas by trochę odświeżyć moje literackie umiejętności, które zatraciłem gdy zająłem sie IT - mam nadzieję, że nie bezpowrotnie.

Mam nadzieję, że treści jakie staram się przezentować będą w miarę interesujące. Uwaga: nie śledzę na bieżąco komentarzy, więc jak ktoś ma pytanie to prosze też wysłać maila. Wkrótce pewnie stworze jakiś automat do informaowania mnie o nowych komentarzach, ale na razie wcześniejsze zdanie jest aktualne.


Jesteś klientem

Przygotowałem dość obszerny dział oferta, który ilustruje możliwości i dziedziny, w których jestem w stanie pomóc. Specjalizuję się w projektowaniu rozwiązań intranetowych, głównie opartych o platformę Sharepoint. W razie wątpliwości lub chęci współpracy proszę o kontakt.


Interesuje Cię programowanie

Znajdzesz tutaj trochę kodu źródłowego, przykładowych aplikacji oraz opis różnych rozwiązań. Informacje podzieliłem na trzy sekcje i umieściełem w dziale technikalia, który zawiera artykuły prezentujące różne rozwiązania oraz kody żródłowe powstałe podczas mojej pracy.


Interesuje Cię współpraca

Jestem w stanie również współpracować jako podwykonawca projektów. W tej chwili już mniej jako twórca kodu, raczej jako projektant architektury i pomysłodawaca rozwiązań, które gwarantują wysoką wartośc zwrotu inwestycji w IT.

Czesem mam też jakieś pomysły, a brak mi czasu i chęci na ich realizację, więc jeżeli chcesz współpracować przy moich projektach jako programista lub twórca treści dla serwisów internetowych prosze o kontakt.